“Ягодин-Дорогуськ” вже пропустив сотні вантажівок

Головний вантажний пункт пропуску на українсько-польському кордоні «Ягодин-Дорогуськ» остаточно розблокований і вже пропустив сотні вантажівок.

9418_kordon-perekrittya-1024x534.jpg (47.73 Kb)

Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

«Минула доба, як розблокували найважливіший вантажний пункт пропуску „Ягодин-Дорогуськ“ між Україною та Польщею. Протягом цього часу протестувальники намагалися фізично перешкоджати руху транспорту, але завдяки місцевій владі стабільний рух вдалося відновити», — написав він у своєму Твітері.

За словами Кубракова, від учорашнього дня на територію України в’їхало понад 350 вантажівок, а на польську територію у зворотному напрямку — понад 200 вантажівок. Щоправда, міністр не уточнив, чи це лише на пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ», чи на всьому кордоні з Польщею.

«Очікувана пропускна здатність — 1200 вантажівок загалом в обох напрямках на добу. Ми працюємо над досягненням цієї цифри», — наголосив Кубраков.

Блокування польсько-українського кордону — останні новини

Учора близько 14.00 після понад місячної блокади поновив роботу найбільший вантажний пункту пропуску «Ягодин — Дорогуськ».

Однак вже за кілька годин польські перевізники знову заблокували рух на цій ділянці, зімітувавши ДТП. Однією з вантажівок вони повністю перегородили трасу на певний час.

Тим часом словацькі перевізники заблокували рух вантажівок на своїй ділянці кордону з Україною. Вони блокують рух в напрямку Ужгорода.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *