Експерти назвали переваги авто з ДВЗ над електромобілями

Американські експерти з’ясували ще одну перевагу автомобілів з ДВЗ над електромобілями. Бензинові та дизельні авто не тільки ліквідніші за електричні моделі, а й надійніші.

8753_8420_nissan_4r-energy_charging.jpg (41.82 Kb)

Про це повідомили на сайті Consumer Reports.

Опитування задоволеності власників надійністю своїх авто показало, що електромобілі частіше виходять з ладу, ніж моделі з ДВЗ. Такий висновок зроблено на основі понад 330 000 відгуків від водіїв.

У середньому електрокари на 79% менш надійні, ніж бензинові та дизельні авто. Проте поломки найчастіше трапляються у Plug-in гібридів, які виходять з ладу на 146% частіше за автомобілі з ДВЗ. При цьому найнадійнішими виявилися традиційні гібридні моделі.
Експерти вважають, що така тенденція пов’язана з новими технологіями. Першопрохідцям довелося зіткнутися з деякими проблемами, перш ніж надійність електромобілів підвищиться.

Старший директор Consumer Reports з автотестування Джейк Фішер рекомендує купувати електричні моделі, які випускаються вже кілька років. Наприклад, при виборі електрокара Tesla варто звернути увагу на Model 3, а не Cybertruck, оскільки більшість виробничих недоліків цього авто було виправлено.

Серед електромобілів поломки найчастіше трапляються у пікапів. У Ford F-150 Lightning є проблеми з акумуляторами, а у Rivian R1T — з якістю збірки.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *