Цього року злетіли послуги таксі у Києві: що стало причиною

Цього року послуги таксі у Києві подорожчали через дефіцит водіїв, обумовлений мобілізаційними заходами, і зростання попиту.

7288_23-cikavih-faktu-pro-kiyiv.jpg (62.37 Kb)

Про це з посиланням на учасників ринку повідомила LIGA.net.

Згідно з даними онлайн-платформи порівняння цін на таксі Taximer, з березня у їхніх партнерських службах на 20% впав показник вивозу – тобто співвідношення успішних замовлень до всіх (як успішних, так і тих, де авто не було знайдено), пишуть.

Це стало наслідком зменшення кількості активних водіїв, що вплинуло на вартість послуги. За останні три місяці, вона у середньому зросла у партнерів Taximer на 15%, за останній місяць (компанія надала дані 20 червня) – на 5%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Валюта дорожчає другий день поспіль

За словами гендиректора корпоративної та сімейної служби трансферів Transflot Віктора Федосюка, останній раз вони підвищували вартість контракту з клієнтами 1 травня. З вересня, найімовірніше, зроблять це ще раз.

“У наших контрактах ми відштовхуємось від години роботи водія. Якщо минулого року була ставка 350 грн/год, то з 1 травня – 500 грн/год. Тому послуги точно подорожчали на 30%”, – сказав Федосюк.

Керівник Transflot розповів, що попри вищу ставку, яку пропонує водіям їхній сервіс у порівнянні з онлайн-платформами, їм все одно важко залучати до роботи сторонніх перевізників. Федосюк сказав, що таксисти стали рідше виїжджати на замовлення після 18 травня через посилення мобілізаційних заходів.

У години високого попиту тарифні коефіцієнти онлайн-платформ сильно зростають і стають більш вигідними для таксистів, розповів Федосюк.

У компанії Uklon не спостерігають зменшення кількості автоперевізників на дорогах – навпаки, кількість їх партнерів-водіїв у 2024 році зросла на 6%. Проте також на 10 секунд зріс середній час очікування машини користувачами застосунку. Причина – у більшому за рівень приросту нових водіїв зростанні попиту, вважають в Uklon.

“У деякі місяці у 2024 році зростання у кількості пасажирів може складати приблизно 40%”, – сказали в Uklon.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *