Болгарія закриває кордон для авто з номерами рф

Болгарія приєдналася до країн-членів Європейського Союзу (ЄС), які заборонили в’їзд автомобілів із російськими номерами. При цьому вона стала першою державою не Шенгенської зони, яка підтримала цю рекомендацію Єврокомісії.

Bolgarija Zakrivaye Kordon Dlja Avto Z Nomerami Rf 26f1711, Business News

Заборона на в’їзд легкових та вантажних автомобілів почне діяти до кінця дня . Про це повідомив голова прикордонної поліції Болгарії Антон Златанов, пише “24 години” .

“Ми дуже активно працювали з четверга до вчора. Я впевнений, що до кінця дня заборона на в’їзд російських автомобілів до нашої країни почне діяти і на території Болгарії, і я хочу додати, що для вантажівок вона працює вже кілька місяців”, – сказав Златанов .

Заборона була введена ЄК 11 вересня, а в суботу, 30 вересня, депутат від “Руху за права і свободи” Делян Пєєвський закликав уряд негайно його запровадити. Він уже працює у Литві, Латвії, Естонії, Польщі, Фінляндії, а також у Норвегії.

До того ж заборона стосується не лише автомобілів, а й товарів. Златанов не зміг вказати, скільки російських автомобілів в’їжджає до нашої країни щомісяця, але уточнив, що їх небагато.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *