Блокада ПП “Ягодин – Дорогуськ” завершена

З 11 грудня 14:00 було відновлено стабільний рух вантажівок на ПП “Ягодин – Дорогуськ”.

9418_kordon-perekrittya-1024x534.jpg (47.73 Kb)

Місячна блокада найбільшого вантажного пункту пропуску “Ягодин – Дорогуськ” завершена. Відновлено стабільний рух вантажівок.

“Блокада пункту пропуску “Ягодин – Дорогуськ” завершена. З 14:00 там відновлено стабільний рух вантажівок. У напрямку до України проїхали 15 транспортних засобів – вони на пункті пропуску. Також 25 вантажівок оформлюються – прямуватимуть в бік Польші” – повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков в Facebook.

За його словами, за більше ніж місяць блокування найбільшого вантажного пункту пропуску команда міністерства та посольства щоденно займалась питанням розблокування – було проведено десятки зустрічей та перемовин на всіх можливих рівнях.

7 грудня віце-президент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін в інтерв’ю УНІАН повідомив, що українські експортери готуються вирішити проблему з блокадою кордону польськими перевізниками за допомогою переправлення фур через українсько-польський кордон поїздами. Така поїздка може вартувати перевізнику додаткові приблизно 1600 євро.

10 грудня стало відомо, що до Польщі залізницею доставили першу партію вантажівок, що через блокаду польських перевізників не могли перетнути кордон автошляхами.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *