Переказ грошей без номера карти: ПриватБанк запустив дві нові функції в застосунку

ПриватБанк оновив свій мобільний застосунок Приват24. Там з’явилися дві нові корисні функції. Так, клієнти банку тепер зможуть отримувати перекази грошей на свою карту без поширення її номера та одним кліком переходити на сайт всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”.

Деталі розповіли у пресслужбі банку. Тепер для отримання переказу на свою картку, не обов’язково ділитися її номером. Можна сформувати оновлене посилання, щоб зручно приймати перекази на свою картку. Для цього:

  • виберіть картку в меню “Гаманець”,
  • натисніть “Реквізити” та оберіть “Посилання”.

“В меню “Комунікації” ми додали перехід на сайт всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”. Там ви знайдете Аптечку психологічної самодопомоги, яка містить дієві вправи та техніки для зняття напруги, та іншу корисну інформацію. Адже дбати про свій емоційний баланс так само важливо, як і про фінансовий”, – розповіли у ПриватБанку про другу нову функцію.

ПриватБанк оновив умови міжнародних переказів

ПриватБанк змінив умови міжнародних переказів для своїх клієнтів. Спільно з компанією ZEN.COM банк запустив сервіс швидких грошових переказів. Він дозволяє надсилати гроші на картки та номери рахунків IBAN ПриватБанку без комісій. Так, що до початку дії акції клієнти платили 1% від суми переказу. Ця пропозиція діє у період з 18 липня по 18 жовтня 2023 року. Щоб нею скористатися потрібно встановити додаток ZEN.COM. Саме через цей мобільний додаток можливо здійснити переказ PrivatMoney цілком без комісій. Детальніша інструкція за посиланням.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *