Найбільша криптовалютна біржа Binance йде з росії: причини

Найбільша криптовалютна біржа Binance уклала угоду про продаж усього свого російського бізнесу CommEX. За рік з рф вона виведе всі свої активи. Причиною виходу називають несумісність роботи в росії зі стратегією компанії. 

Про те, що криптовалютна біржа Binance стане недоступною для росіян, повідомляють на офіційному сайті компанії. Таке оголошення зробили у середу, 27 вересня. 

“Щоб забезпечити плавний процес для існуючих російських користувачів, процес виходу з системи триватиме до одного року. Всі активи існуючих російських користувачів знаходяться в безпеці та надійно захищені”, – заспокоїло керівництво компанії своїх російських клієнтів. 

Ной Перлман, головний спеціаліст з комплаєнсу Binance, пояснив: у росії його компанія працювати не може. Натомість понад 100 інших країн світу матимуть доступ до цієї  біржі. 

“Дивлячись у майбутнє, ми розуміємо, що робота в росії несумісна зі стратегією Binance щодо комплаєнсу. Ми як і раніше впевнені в довгостроковому зростанні індустрії web3 у всьому світі та зосередимо нашу енергію на понад 100 інших країнах, у яких ми працюємо”, – сказав він. 

Повідомляється, що упродовж наступних кількох місяців Binance припинить роботу всіх бізнес-напрямків у Росії, зокрема торгових пар RUB і P2P. Фінансові деталі угоди не розголошуються, але з цим продажем Binance повністю виходить з Росії. На відміну від аналогічних угод міжнародних компаній у росії, Binance не матиме поточного розподілу доходу від продажу, а також не зберігає можливості викупу акцій у бізнесі.

 Скандали у Binance

Найбільшу криптовалютну біржу улітку 2023 року переслідувала низка скандалів. У Франції прокуратура розпочала розслідування щодо причетності блокчейн-системи у незаконній рекламі та недостатній перевірці для запобігання відмиванню грошей. Також  американська комісія з цінних паперів SEC звернулася до суду, підозрюючи, що у Binance “відмили” близько двох мільярдів доларів. Була інформація, що компанія, можливо, допомагає росії обходити санкції ЄС та США. 

Попри те, компанія продовжує розвиватися. Її середньодобовий оббіг валюти становить 65 мільярдів доларів США. На сьогодні Binance – це провідна у світі блокчейн-екосистема з набором продуктів, серед яких найбільшою є біржа цифрових активів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Мін'юст США перевірить Binance: біржа могла допомагати росіянам обходити санкції
  • Binance провела масове скорочення співробітників після висунутих проти неї звинувачень в "обмані"
  • Франція проводить розслідування проти Binance: в чому підозрюють криптобіржу

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *