Курс валют в Україні на 25 липня: гривня стабільна до долару, а євро навіть подешевшав

На вівторок, 25 липня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він тримає позицію. Ціна євро зупинилася на рівні 40,58 гривні. 

Про це свідчать дані на сайті регулятора. Порівняно з попереднім банківським днем євро впав у ціні 8 копійок.

 Курси валют НБУ станом на 25 липня:

  • 1 долар – 36,56
  • 1 євро – 40,58
  • 1 польський злотий – 9,12
  • 1 швейцарський франк – 42,31
  • 1 юань – 5,08.

Вартість євро та долара станом на 25 липня, дані: НБУ

Вартість євро та долара станом на 25 липня, дані: НБУ

Яка зараз ситуація на готівковому ринку

В останній тиждень липня на готівковому ринку змін не передбачається. Відповідно до цього курсовий коридор коливань збережеться. Про це у коментарі “24 каналу” розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий.

“Готівковий курс коливатиметься ближче до рівня офіційного курсу. Водночас на курс євро впливатиме співвідношення пари долар/євро на міжнародному ринку”, – сказав Лєсовий.

Така достатньо стабільна динаміка валютного курсу зумовлена двома факторами. По-перше, накопичення зовнішніх резервів на рівні 39 мільярдів доларів дають основу для подальшої стабільності економіки. По-друге, рівень інфліції утримується в цільовому коридорі. З початку 2023 року інфляція склала 4,6%, а це в середньому щомісяця – по 0,77%. У річному вимірі інфляція складе 12,8%. Отже, прогнозує Лєсовий, ситуація на валютному ринку буде досить спокійною, а з економічного боку на готівковому ринку годі чекати якихось “катаклізмів”.

Раніше ми писали, що Нацбанк ввів в обіг нову банкноту 1000 гривень. Крім того, після націоналізації Сенс Банку бюджет втратить до 5 мільярдів гривень від грального бізнесу.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *