Чи можна зайти в акаунт Monobank з двох пристроїв: відповідь банку

Клієнт Monobank стикнувся з проблемою, що не може зайти на свій акаунт з іншого телефону. Він стверджує, що пристрій також його, а не чужий, проте така опція все одно йому не доступна.

Через те, що чоловік не знайшов відповіді на офіційному сайті банку, він звинуватив його у відсутності “прозорої політики”. Також він написав на сайті Мinfin, що у банку не має можливості відключити міжнародні операції. Їх можна лише заборонити, а це не зручно.

“У банку немає прозорої політики того, що робити не можна. Я маю на увазі, ніде це не написано прямим текстом. Наприклад заходити у свій акаунт на чужому телефоні – не можна. А що буде, якщо я поміняю телефон? Чи у мене їх, наприклад, 2? Тобто саме мої. Можу показати документи. Хотілося б почути коментар банку”, – йдеться у повідомленні.

У Monobank не стали відмовчуватись і оперативно відповіли клієнту, що всі правила обслуговування, а також права та обов’язки сторін перераховані у договорі оферти і він є публічним. Тож ознайомитись з документом може кожен бажаючий. 

Певні обмеження, запроваджені компанією, у першу чергу націлені на безпеку. Ще варто враховувати те, що банк зобов’язані перевіряти операції та дії клієнтів, проте за якими самими критеріями – є таємниця банку.

“У клієнта може бути лише один активний пристрій, і одна активна сесія у застосунку. При вході зі стороннього пристрою, необхідно буде щоразу при вході вводити номер телефону, код перевірки (OTP-пароль) і Пін-код”, – зазначили представники української фінустанови.

У клієнта може були лише один активний пристрій

У клієнта може були лише один активний пристрій

Раніше Інформатор писав, де в Україні можна отримати фізичну карту Monobank. Також повідомляли, як поповнити банківську карту Monobank онлайн. Про те, як у Monobank вимкнути міжнародні платежі в мобільному додатку, можна прочитати тут.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *