Сергій Нагорняк – тренер ФК Епіцентр підозрюється в ухиленні від сплати податків

Сергій Нагорняк – тренер ФК “Епіцентр” підозрюється в ухиленні від сплати податків

За даними видання 360UA, тренер ФК “Епіцентр” Сергій Нагорняк, за офіційного доходу в 7400 гривень, придбав для своєї дружини Світлани у 2023 році новий Mercedes-Benz C300 2022 за 2,5 млн грн. Автомобіль аналогічної торгової марки Mercedes-Benz GLE 350 2016 року випуску, Сергій собі придбав у 2019 році.

Сергій Нагорняк, відомий український футболіст, дуже здивував своїми фінансовими можливостями з огляду на його офіційний дохід у 7400 гривень.

Журналісти припускають, що зарплата, яку Сергій Нагорняк отримує “у конверті”, значно відрізняється від його офіційної.

Також спонсором розкішного життя футболіста називають власника ФК “Агробізнес”. Скандальний Олег Собуцький та Сергій Нагорняк – партнери з низки “благодійних” проектів. Зокрема, зараз заброньовані від служби у ЗСУ футболісти подорожують Європою, де проводять благодійні матчі.

Інтерес викликає й історія потенційного здирництва у 2019 році, коли Сергій Нагорняк разом зі Світланою Грозною, через суд, використовуючи вплив на силовиків останньої. Світлана – дочка генерала СБУ. Сергій Нагорняк тоді заявив, що інвестував у бізнес свого близького друга 1,35 мільйона доларів, який той відмовився віддавати. Щоправда, Сергій не зміг пред’явити суду жодного документа, що підтверджує його слова.

Окремо заслуговує на увагу інформація про те, що дочка Сергія Нагорняка – Ольга Нагорняк вийшла заміж за громадянина Російської Федерації, отримала громадянство РФ та проживає на території ворога. Про що Сергій ніколи й ніде не згадує. На підтвердження журналісти публікують інформацію зі СПО СК АС ”Російський паспорт”, що Ольга Сергіївна Нагорняк отримала паспорт РФ.

Фінансове становище Нагорняка спонукає задуматися про те, як футболіст із невисоким окладом може собі дозволити такі дорогі покупки. Інформація про те, яким чином Сергій Нагорняк міг отримати кошти на “Мерседес” для дружини, представляється цікавою для вивчення та розгляду податковою інспекцією.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *