Кабмін затвердив зображення торгової марки “Зроблено в Україні”

Кабмін показав, як виглядатиме торгова марка «Зроблено в Україні»

Фото: ukrinform.ua

Кабінет міністрів затвердив постанову №197, щоб сприяти просуванню товарів, вироблених в Україні. Наразі всі компанії можуть безкоштовно використовувати торгову марку «Зроблено в Україні» для своїх товарів. Про це повідомляє пресслужба уряду.

Крім того, Кабінет міністрів доручив Міністерству економіки подати заявку на державну реєстрацію торгової марки та розробити технічний стандарт (брендбук) на основі зображення цієї марки.

Відповідно до постанови, затверджене зображення торгової марки може використовуватися державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від їхньої форми власності безоплатно.

  • 26 лютого президент Володимир Зеленський анонсував програму «Купи українське», яка надає кешбек за покупки української продукції. Громадяни України зможуть повернути частину коштів на спеціальну картку для придбання певних товарів та послуг.
  • 14 лютого журналісти Коротко про писали про ціни в лютому-березні: чому подешевшали яйця і які продукти не варто запасати, а також чому Європа «боїться» українського експорту.

Фото: kmu.gov.ua

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *