Уникайте цих жестів і поз на співбесіді — через них вас точно не візьмуть на роботу

Одна справа-гарне резюме і досвід роботи, але коли ви приходите на співбесіду менеджери з підбору персоналу дивляться на вашу мову тіла. Психологи розповіли про поширені заборонені жести та пози, через які вас можуть не взяти на роботу, інформує Ukr.Media.

Дотик шиї

Коли людина торкається шиї, це вказує на те, що вона відчуває сильний стрес. Інтерв'юер відразу це помітить і зрозуміє, що щось йде не так. Це не поставить хрест на отриманні роботи, але вам легко можуть відмовити, якщо експерт прийде до висновку, що ви не впевнені в собі.

Поза "нога на ногу"

Не ставте ногу на ногу. По-перше, це завадить вам самим перемикатися від однієї думки до іншої. По-друге, це може вказувати на ваше прагнення захиститися від чогось, закритися.

Асиметрична постава

Ніколи не піднімайте одне плече вище іншого. Сидіть прямо, оскільки за наявності видимого зміщення одного з плечей експерт з прийому на роботу може зробити висновок про те, що у вас низька самооцінка.

Заховані руки

У жодному разі і ні за яких обставин не тримайте руки в кишенях. По-перше, це нешанобливо і негарно, а по-друге, це явно вкаже на те, що ви намагаєтеся щось приховати або вам не комфортно перебувати в поточній ситуації. Не схрещуйте руки на грудях — це менш погано, але теж краще не приймати таку позу.

Напрямок погляду вправо

Коли ви про щось замислюєтеся, у жодному разі не дивіться в праву сторону. Згідно зі спостереженнями, люди так роблять, коли намагаються щось придумати. Звичайно, так буває не завжди, але краще уникати цього, щоб інтерв'юер раптом не вирішив, що ви намагаєтеся його обдурити.

Відкидання на стільці назад до спинки

Намагайтеся сидіти трохи ближче до того, з ким ви розмовляєте на співбесіді. Коли людина максимально далеко відкидається на стільці або відсувається назад, це вказує на те, що їй хочеться піти і вона не зацікавлена під час розмови. Це досить точна ознака, тому стежте за нею максимально пильно.

Поправлення зачіски, одягу

Іноді можна перевірити, як лежить ваша краватка або доторкнутися до волосся. Це нормально, але коли це відбувається занадто часто, подібна звичка починає дратувати того, хто проводить співбесіду. Намагайтеся не робити цього, якщо хочете отримати роботу. Це може вказувати також на те, що ви дуже нервуєте і відчуваєте слабкість, не можете впоратися з тиском.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *