Ви відчуваєте, що вас недостатньо цінують на роботі? Ось кілька чудових порад змінити ситуацію

Для всіх нас важливо, щоб зусилля, у тому числі й на роботі, помічали та цінували. Це базові потреби людей! Але що робити, якщо ви відчуваєте, що вас недостатньо цінують? Ось поради, які допоможуть змінити ситуацію, позитивно вплинути на мотивацію та задоволеність життям. А також вирішити: чи варто воно того, щоб залишатися, чи простіше піти, інформує Ukr.Media.

Будьте реалістичні

Перш ніж приймати будь-які рішення, важливо реально оцінити свої очікування щодо визнання. Порівняйте свої завдання з колегами, що виконуються, і поставте питання, чи дійсно ваша робота виділяється і є більш значущою. Також подумайте, чи не буде прохання оцінити вашу працю звучати грубо. Якщо є сумніви, зверніться за порадою до старших колег чи співробітників, яким ви можете довіряти.

Обговоріть це питання з керівником

Якщо ваші зусилля не дають бажаних результатів, не соромтеся звернутися до начальника. Поговоріть з ним про вашу роботу і попросіть більше зворотного зв'язку. Почніть розмову з конструктивного підходу, розповідаючи про те, що йде добре, і переходячи потім на пункти, над чим ще можна попрацювати. Підготуйте перелік своїх досягнень, щоб показати цінність себе як співробітника. Більшість керівників оцінять такий підхід та наявність конкретних фактів на руках.

Зробіть свою роботу помітнішою

Знайдіть спосіб розповісти іншим, чим ваша команда займається і чому її робота важлива. Попросіть менеджера приділити увагу і час, щоб вдалося розповісти про завдання команди, її цілі і про те, як ви прагнете покращити результати роботи. І, звичайно, не соромтеся підкреслювати свою роль в управлінні проєктом.

Визнайте внесок інших

Дивно, але один із найефективніших способів привернути увагу до своєї роботи — це хвалити та визнавати внесок інших. Коли хтось із вашої команди досягає важливих результатів або завершує проєкт, не забувайте привітати колегу. Але не потрібно хвалити за кожне зітхання, а то ваші похвали втратять будь-яку вагу.

Оцінюйте свої досягнення

Крім оцінки та визнання з боку інших, не забувайте робити це самостійно. Присвячуйте час аналізу того, чим можна пишатися, а над чим ще потрібно попрацювати та покращити. Тут важливо не фокусуватися лише на негативних моментах, а й звертати свою увагу на свої перемоги та успіхи загалом.

Подумайте над звільненням

Остання, але важлива порада — подумайте над звільненням. Якщо змінити токсичне середовище не виходить, то навіщо продовжувати в ньому варитися?

Слідуючи цим напуттям, вдасться змінити ситуацію на краще. Пам'ятайте, що виконана робота має значення і ви заслуговуєте на визнання за свої досягнення.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *