Топ-7 найкрасивіших дружин українських мільйонерів

1. Марина Свентицька

Дружина мільйонера і банкіра Олександра Ярославського, чий статок оцінюється в більш ніж 4 млн, Марина Свентицька – корінна харків'янка і в минулому модель. Втім, знайомі Марини відзначають, що подіум служив для дівчини швидше хобі, ніж професією, і до навчання вона ставилася дуже серйозно.

У 2006 році Марина отримала титул другої віце-міс Харкова і тоді ж, у 18-річному віці, познайомилася з бізнесменом Ярославським. До того часу за плечима у Олександра було вже два шлюби, що не завадило Марині підкорити його серце. Вперше на публіці подружжя з'явилося офіційно в 2010 році.

2. Оксана Марченко

Дружину мільйонера (стан понад 4 млн) і політика Віктора Медведчука Оксану Марченко в останні роки нещадно критикують українці – через російського кума. Оксана – корінна киянка, в 19 років почала свою кар'єру на телебаченні. З першим чоловіком у неї не склалося, зате 16 років тому на церемонії "Людина року" вона познайомилася з бізнесменом і юристом Віктором Медведчуком.

Через чотири роки пара побралася. У політику Оксана намагається не втручатися, зате сконцентрувалася на телебаченні – веде власні проекти, працює ведучою шоу. Разом з чоловіком вона виховує свого сина від першого шлюбу – Богдана – і спільну доньку Дарину, хресним якої і є Володимир Путін.

3. Олена Пінчук

Дружина мільйонера Віктора Пінчука, чий статок перевищує 5 мільйонів, Олена Пінчук – дочка другого президента України Леоніда Кучми. Фізик і економіст за фахом, вона кілька років пропрацювала менеджером провідних українських компаній – від "Приватбанку" до "Київстар". Була одружена з бізнесменом Ігорем Франчуком, а після розлучення вийшла заміж за мецената і бізнесмена Віктора Пінчука, створила власний благодійний фонд і увійшла до рейтингу найвпливовіших жінок України.

У шлюбі з меценатом Олена народила двох дочок, яких виховує разом з сином від першого шлюбу. Жінка не любить давати інтерв'ю і не надто афішує в пресі своє особисте життя. Тим не менше, час від часу про неї з'являються новини: наприклад, пов'язані з купівлею особняка в Лондоні за 8 млн фунтів стерлінгів. Цим придбанням Олена шокувала британців і встановила ціновий рекорд для британської нерухомості.

4. Аліна Жеваго

Костянтин Жеваго – український мільярдер, статки якого оцінюються в $ 1,1 млрд. При цьому його дружина Аліна працює простим доцентом на кафедрі міжнародного менеджменту в Київському економічному університеті.

Втім, скромна робота не заважає дружині олігарха вести належний їй за статусом спосіб життя. Аліна з'являється на тусовках, модних показах, виставках – як в Україні, так і за кордоном. Разом подружжя виховує сина і дочку.

5. Надія Шаломова

Дружина мільйонера і глави адміністрації президента Бориса Ложкіна (статки оцінюють у більш ніж 6 млн), Надія Шаломова – професійний журналіст і видавець. Познайомилася пара в Харкові, де дівчина починала кар'єру журналіста, а Борис заснував власну газету. Вже через кілька років Ложкін і Шаломова випустили спільне видання "Теленеделя", яке в даний час продається по всій Україні. Після одруження пара поїхала підкорювати столицю, а потім створила один з найбільших холдингів – UMH.

Зараз Надія знаходиться в тіні чоловіка-політика. Активно займається благодійністю – у травні фонд Бориса Ложкіна, яким керує Надія, зібрав кошти для сучасного кардіологічного апарату, продаючи з аукціону твори сучасних українських художників. Надія захоплюється мистецтвом і має вдома велику колекцію живопису. Разом подружжя виховує спільну доньку.

6. Зоя Литвин

Дружина бізнесмена і депутата Василя Хмельницького (має більш 0 млн), Зоя Литвин – модель і актриса. Познайомилася пара на міжнародному фестивалі "Дні України у Франції", де Зоя була моделлю. Василь одразу запропонував зустрічатися, проте отримав відмову. Через півтора року вони знову зустрілися і бізнесмен домігся руки красуні.

Зараз Зоя займається благодійністю – відкрила власну школу і займається інтернатом для дітей, крім того, вона бере активну участь у світському житті. Пара виховує спільного сина.

7. Асія Ахат

Дружина бізнесмена Ігоря Баленка, який володіє торговою мережею "Фуршет" і має статки більш 8 млн, Асія Ахат з дитинства займалася музикою. Дівчинка росла в столичній сім'ї інтелігентів і вчилася грі на скрипці. З 1999 року вона дебютувала з власним альбом. Хто знає, як склалася б подальша музична кар'єра дівчини, але через рік вона вийшла заміж за бізнесмена Ігоря Баленко.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *