Те, чого нас ніколи не вчили у школі: Чому ми «застряємо» у кредитах і безгрошів’ї

Половина сімей у нашій країні «живе у борг» — маючи проблеми з грошима та велику купу непогашених кредитів, інформує Ukr.Media.

Кредит, сам собою, абсолютно не небезпечний. Небезпечна наша фінансова безграмотність, тобто невміння правильно поводитися зі своїми грошима. Щоб вони примножувалися, а не зникали через пару днів після отримання зарплати.

Як вирішити всі свої проблеми з грошима та отримати достаток.

«Гарне життя» постійно дорожчає

З кожним десятиліттям зростає сума грошей, необхідна для досягнення рівня «хорошого життя».

Якщо наші батьки мріяли про окрему житлоплощу, то ми зараз мріємо про 2 машини на сім'ю, заміський будинок і заморські подорожі 4 рази на рік.

Наші «апетити» постійно зростають, чого не можна сказати про наші доходи. Саме тому люди беруть кредити, щоб якнайшвидше потрапити в «красиве життя». Забуваючи про те, що це життя обійдеться їм утридорога.

«Економні люди» і «скупердяї» — це не те саме

Хоча обидва ці терміни описують людину, яка намагається не витрачати гроші, між ними є суттєва різниця.

  • Ощадливі (= економні) люди мотивовані задоволенням від майбутніх покупок та інвестицій.
  • Скупердяї відмовляються витрачати гроші через біль, який завдають їм будь-які витрати.

Економні люди роблять кроки назустріч своїй мрії, а скупердяї позбавляють себе щастя (відчуваючи сильний біль навіть тоді, коли витрачають гроші на найнеобхідніші їм речі).

Простий спосіб розбагатіти

Наш погляд на світ, зрештою, визначає наше фінансове майбутнє.

Якщо ви подивіться на більшість мільйонерів, які розбагатіли самостійно, а не отримуючи хабарі або займаючись злочинною діяльністю, то ви побачите разючу закономірність. А саме:

  • При погляді на них неможливо зрозуміти, що вони мають дуже великі гроші. Вони їздять на звичайних машинах та носять звичайний одяг.
  • Вони прагматичні та гранично практичні.
  • Вони не витрачають гроші напоказ та не розкидаються ними.

Їхні гроші «працюють» в активах та інвестиціях. Їхні «гроші роблять гроші», надаючи можливість їхнім сім'ям добре жити в будь-яких умовах і за будь-яких зовнішніх обставин.

Якщо ви хочете розбагатіти, то просто повторіть те, що багаті люди роблять зі своїми грошима. І насамперед припиніть брати кредити, щоб вирішити свої проблеми з фінансами.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *