Що може статися з людиною, яка надмірно працює

Багато людей не думають про своє здоров'я. Їм складно дотримуватися балансу між особистим життям і роботою. У тих, хто працює понад 55 годин на тиждень, більше шансів отримати інфаркт, інсульт. Які ще побічні ефекти має надмірна робота, читайте нижче, інформує Ukr.Media.

Підвищення рівня стресу

Коли людина перенапружується, у неї посилюється вироблення кортизолу. Зростання рівня гормону стресу призводить до збільшення артеріального тиску, туману у голові, складнощів з запам'ятовуванням, проблем з вирішенням виробничих завдань.

Відмова від їжі

Коли людина захоплена справою, вона забуває про все. Пропуск приймання їжі може призвести до зниження енергії, падіння рівня цукру у крові. Вечірнє переїдання нерідко закінчується набором зайвої ваги, проблемами з судинами і серцем.

Порушення сну

Перевтома часто призводить до безсоння. Відсутність повноцінного відпочинку впливає на фізичне і психічне здоров'я. Людина втрачає здатність справлятися зі стресом, розв'язувати проблеми, відновлюватися після хвороби.

Нестача фізичних навантажень

Якщо співробітник дуже багато працює, він припиняє тренування. Людина забуває, що спортивні заняття допомагають запобігти депресії, стабілізувати кров'яний тиск. Фізичні навантаження нормалізують показники холестерину і цукру у крові, знижують ризик розвитку серцевих захворювань, діабету.

Проблеми у відносинах

Люди, які працюють у вихідні, позбавляють себе спілкування з близькими людьми. Соціальні зв'язки допомагають впоратися з самотністю, впливають на пам'ять, когнітивні навички, підвищують почуття щастя і благополуччя.

Захоплення алкоголем

Надмірна робота призводить до перевантажень, пригніченості. Щоб від'єднатися від такого стану, людина починає приймати спиртні напої. У результаті у неї знижується продуктивність праці, здатність концентруватися, зосереджуватися на вирішенні завдань, підвищується ризик травматизму на роботі.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *