ПриватБанк знижує кредитні ставки для малого бізнесу

ПриватБанк оголосив про зниження з 1 лютого процентних ставок за кредитами підприємцям в рамках програми підтримки малого бізнесу "КУБ" ("Країна успішного бізнесу"). Про це повідомляє прес-служба банку, інформує Ukr.Media.

Як повідомив керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу Приватбанку Сергій Клюєв, тепер починаючи з 7-го місяця користування кредитом процентна ставка складе 1,6% на місяць від початкової суми кредиту. Ставка використання кредиту в перші 6 місяців не змінилася і становить 1,8% на місяць від початкової суми кредиту.

"Кредитування малого і середнього бізнесу – це головний пріоритет Приватбанку в 2019 році, і ми плануємо не тільки зробити більш доступними умови кредитування, але й максимально автоматизувати процес подачі заявок та прийняття рішення за кредитами", – зазначив Сергій Клюєв.

У 2019 році ПриватБанк планує направити на фінансування програми українського підприємництва не менше 8 млрд грн. За словами Сергія Клюєва, за підсумками 2018 року обсяг кредитування банком малого і середнього бізнесу перевищив 6 млрд грн, а "КУБ" залишається найбільш популярною в країні програмою підтримки підприємців. Якщо у 2017 році програмою користувалися 18 тисяч клієнтів, то вже в 2018-му фінансову підтримку "КУБ" отримали понад 30 тисяч підприємців.

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine в 2018 році, рахунками та іншими послугами Приватбанку користуються 57,4% українських юридичних осіб та 72,9% приватних підприємців.

Нагадаємо, "ПриватБанк" (м. Дніпро) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. Банк знаходиться у власності держави з грудня 2016 року. За підсумками 2018 року "ПриватБанк" отримав 11,7 млрд грн прибутку. В поточному році банк планує отримати понад 9 млрд грн прибутку.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *