“Практичні поради”: Як розумна жінка може допомогти чоловікові бути успішним годувальником

У сучасному світі все частіше постає питання про ролі чоловіка і жінки в сім'ї. Особливо гостро стоїть тема фінансового забезпечення родини. Хоча традиційно роль годувальника належить чоловікові, жінка може суттєво допомогти йому в цьому, створивши правильні умови та атмосферу, інформує Ukr.Media.

Скоротити витрати

Жінка може допомогти чоловікові, по-перше, скоротивши витрати. Якщо вашому чоловікові важко, наприклад, заробляти на закордонні курорти, оберіть місце відпочинку ближче і дешевше. Потрібно зробити все можливе, щоб жити по коштах.

Розумна жінка повинна жити по коштах.

Для жінки дуже важливо бути ощадливою, це її вагомий внесок у сімейний бюджет. Зайдіть на свою кухню і проведіть там ревізію.

Знайдіть три початих пакети рису, які ви купуєте, а потім забуваєте. Знайдіть зіпсовані лимони в холодильнику, засохлий сир. Ви все це купили за свої гроші, а потім зіпсували.

Неощадливість — це неадекватність. Коли чоловік бачить, що жінка — його ворог, не вміє зберігати куплені за його гроші речі та продукти, він дуже засмучується.

Перестати вимагати, щоб чоловік проводив з нею весь час

Жінка може допомогти чоловікові виконувати роль годувальника ще одним способом — припинивши вимагати, щоб він проводив з нею більше часу.

Чоловікові треба і на роботу ходити іноді. Взагалі чоловік повинен проводити вдома не більше чотирьох годин на день, за винятком сну.

Якщо чоловік працює вдома, то це порушує правила психології — він перебуває в розслабленому стані. Звісно, якщо у нього є окремий кабінет, то це інший випадок.

Там він може закритися від усіх і зайнятися своїми справами. Неважливо, що він буде там робити, нехай навіть дивитися годинами мультики і їсти цукерки — головне, щоб у цьому кабінеті заробляли гроші.

А жінка не повинна його звідти смикати: "Валеро, винеси сміття", "Валеро, я прибираю квартиру, чому ти мені не допомагаєш", "Валеро, сходи в магазин", і т. д. Якщо так відбувається, то вдома чоловікові працювати дуже погано.

Коли чоловік сидить вдома, він багато спілкується зі своєю жінкою. І ця жінка для нього дуже приваблива. А тому він занурюється в поцілунки, обіймашки, і в результаті виробляється дуже багато жіночих гормонів — причому і у жінки, і у чоловіка.

І якщо на жінку це впливає позитивно, то чоловіка може дуже сильно розслабити. Адже він стає фізіологічно нездатним на подвиги, заростає жирком, лінується, у нього все добре і немає, як кажуть, "звіра в очах".

Він стає розслабленим, а який подвиг може бути в розслабленому стані?

Жінка повинна всіма своїми діями, поведінкою дозволити чоловікові мати головну мету життя поза домом.

При цьому жінка повинна вміти наповнювати себе любов'ю не тільки від чоловіка, але ще від багатьох людей — родичів, подруг, дітей, наставників, однодумців, одновірців — тих, від кого теж можна отримувати вітаміни любові.

Небезпечно, коли жінка думає, що це може дати тільки чоловік. Небезпечно займати весь його час, вимагаючи від нього ту любов, яку можна отримувати від інших.

Грати тільки жіночі ролі

Не потрібно допомагати чоловікові у виконанні його обов'язку годувальника. Краще забезпечити йому вдома комфорт і умови для життя та відпочинку. Нехай він заробляє на життя, а ви робіть це життя нормальним і приємним.

Він повинен розуміти, для чого він старається. Не треба йти в соціум і намагатися брати на себе чоловічу роль годувальника. Чоловік повинен виконувати свою функцію — добувати гроші.

Якщо дружина працює і отримує багато грошей, то чоловік може стати слабким, тому що він не бачить стимулу. Не тому, що він якийсь альфонс або ледар, — йому просто нецікаво робити те, в чому немає гострої потреби.

Визначальне слово тут — гострої. Тому що рідко який чоловік буде сидіти і нічого не робити, якщо дружина каже, що в домі немає їжі, діти голодують, у них на чотирьох одна пара взуття.

Практично кожен почне щось робити, щоб вирішити цю проблему. Важливо розуміти, що чоловікові необхідно, щоб в ньому потребували, щоб це було потрібно.

А коли чоловікові просто кажуть "піди попрацюй", він відповідає — навіщо? Адже гроші в сім'ї є, дружина їх заробила. Вона чомусь пішла їх заробляти, вона ж каже, що любить свою роботу, її все влаштовує, навіщо напружуватися?

Поки лицар не почує з високої вежі, в якій сидить принцеса, заклики врятувати її, він буде розслаблено патрулювати периметр навколо, протоптуючи шлях між холодильником, телевізором і диваном.

Тому що якщо немає проблеми — значить, треба розслабитися. Якщо є можливість не бігти — треба йти. Якщо можна не йти — треба стояти. Якщо є можливість не стояти — треба сісти. Якщо є можливість не сидіти — треба лягти. Це один з найголовніших чоловічих принципів. Навіщо витрачати даремно енергію?

Чоловік дуже лінивий у мирний час. І якщо не виникає гострої ситуації, то він лежить, пріє, страждає, але все одно лежить, знову страждає і врешті-решт звикає. І незабаром — на дивані жирна пляма. Хто його туди посадив? Точно не принцеса.

Завдання жінки — забезпечити чоловікові полігон для здійснення подвигів.

Правильно поводитися в питанні сімейних фінансів

У цьому питанні у чоловіка і жінки теж є свої ролі.

Чоловічі ролі — це фінансове забезпечення і розподіл грошей. Тобто він повинен заробляти гроші і витрачати їх на потреби сім'ї — продукти, комунальні послуги і т. д. Він повинен піклуватися про сім'ю.

Жіночі ролі — це ощадливість, узгодження планів і забезпечення миру та затишку в домі. Оскільки чоловік займає лідируючу позицію, він повинен заробляти, розпоряджатися грошима і турбуватися про них.

Хто заробляє і розпоряджається, той нехай про них і турбується — вистачить їх чи ні. А жінка повинна планувати сімейний бюджет, але не нести відповідальності за загальне керівництво доходами.

За гроші відповідальний чоловік. При цьому жінка повинна мати і свої гроші, тож у сім'ї повинен бути і жіночий бюджет. До нього входять особисті витрати, а також ті гроші, за допомогою яких дружина може допомагати чоловікові робити якісь покупки.

Якщо їй виділяються гроші на жіночий бюджет, то вона може розподілити його, як вважає за потрібне, а залишки відкласти або витратити на свій розсуд, але звітувати за нього вона не повинна.

І, до речі, в цьому випадку жінка стає ощадливою — тому що зайві гроші завжди можна відкласти, а потім кудись витратити.

Коли чоловік розмірковує про великі витрати, йому слід порадитися зі своєю дружиною — це порада для чоловіка. Але є порада для дружини — не треба намагатися змушувати його це робити.

У разі фінансових проблем не треба відновлювати цю потребу, влаштувавшись на роботу. Замість цього слід подумати, як скоротити витрати — на розваги, якісь предмети розкоші і т. д.

Як правило, в сім'ї є що скоротити. Наприклад, ви часто бачите в супермаркеті, щоб у людини в візку були тільки рис, гречка, сіль, рослинна олія?

Ні, у ньому будуть лежати товари, які по розуму взагалі їсти не можна і які коштують зовсім шалених грошей. І такі витрати можна безболісно скоротити. Хіба не так?

Подумайте про це!

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *