Ознаки того що вас намагаються звільнити за своїм бажанням

Багато роботодавців діють хитрішими способами, щоб не виплачувати працівникам компенсації при звільненні, вони підштовхують їх до звільнення за власним бажанням. Навіть якщо працівник потім наважиться поскаржитися, інспектори лише розведуть руками, адже він сам вирішив залишити компанію, інформує Ukr.Media.

За такими ознаками ви можете визначити, що вас намагаються вижити з колективу та звільнити за власним бажанням. Не піддавайтеся на ці провокації та боріться до кінця. В іншому разі, що вони зроблять, звільнять вас?

Начальство висловлюється негативно про вашу роботу без аргументації

Коли співробітник робить щось не так, нормальний керівник скаже, в чому його помилка і допоможе впоратися з нею. Навіть якщо між колегами є тертя, цінний співробітник завжди отримуватиме адекватний зворотний зв'язок, принаймні щодо наповнення інформацією.

Якщо ж вас виживають із компанії, відгуки про вашу погану роботу будуть позбавлені аргументації або вони виглядатимуть притягнутими за вуха. Причому нападки можуть відбуватися навіть у разі, якщо негатив, у якому вас звинувачують, був викликаний не вами. Через це виникає чимало ситуацій із безглуздими причинами для звільнення.

З вас роблять негативний приклад

Приємно, коли вас ставлять за приклад іншим співробітникам у хорошому сенсі. Від такої похвали у працівника виникає подяка начальству і навіть своєрідне почуття обов'язку. Для керівників такий підхід хороший тим, що працівник отримує емоційний допінг і виконує свою роботу ефективніше, щоб знову стати прикладом для навколишніх, а також не втратити розташування вищих колег.

Якщо ж співробітника хочуть змусити написати заяву за власним бажанням, його починають пригнічувати. Спочатку це жартівливі підколювання, які натякають на некомпетентність, потім відверте цькування з демонстрацією ілюзорної чи навіть реальної дошки ганьби.

Причому це необов'язково буде відкрита агресія, достатньо і фраз у стилі «твій колега так робив, і це неправильно, не роби так само», маючи на увазі вас.

Привілеї для інших співробітників не поширюються на вас

Мова про щось незначне на зразок відгулу за власним коштом чи відпустки у певний час. Якщо ви помічаєте, що умовно Петро і Марія одержують певні привілеї, при тому ж і навіть меншому вкладі в справу компанії, а вам дістаються лише недоїдки, значить, вас змушують зробити «правильні» висновки. Зазвичай, це м'яке підштовхування до пошуку іншої роботи, де можуть запропонувати вигідніші умови.

Це ж стосується й значущих речей на кшталт щомісячної чи щоквартальної премії. Не бачите додаткових сум на своєму рахунку, хоча працюєте не менше за інших? Це явний показник ворожості.

Вам доручають усю «брудну» роботу

Людина, яку хочуть вижити з компанії, стає метафоричним відром для сміття, куди скидають усі неугодні або надто складні справи. Жоден адекватний начальник не даватиме надміру роботу, принаймні на постійній основі, бо знає, що завжди знайдеться місце «тепліше», з тією самою зарплатою та меншою кількістю обов'язків.

І, навпаки, співробітника завалюватимуть складною, часом навіть безглуздою роботою, щоб він не витримав і залишив компанію за власним бажанням. При цьому значущі та, відповідно, більш оплачувані завдання розподіляються серед його колег.

Вас не звуть на корпоративні активності

Йдеться не лише про корпоративи та масштабні заходи, де є безліч колег, а й про бесіди в робочих конференціях поза трудовими моментами. Такі тімбілдінги допомагають згуртувати колектив, зробити їх не просто колегами, а й друзями. Якщо вас там не згадують чи спілкуються з явним небажанням, то це вже не просто ініціатива начальства, а й усього колективу.

Можливо, ви в чомусь завинили, а може, навпаки, дуже гарні для цієї компанії і не вписуєтеся до неї. Яка б не була причина, ви знаєте, навіщо це було затіяно.

Для вас не існує приймальних днів

Нормальна ситуація, коли у великій компанії вище начальство не може надавати кожному співробітнику увагу через брак часу та сил. Для цього існує система запису, яка дозволяє розподілити співробітників у різні години або дні.

Але для людини, яку не хочуть бачити в компанії, вільного часу ніколи немає. Під будь-яким приводом керівник уникатиме контактів з вами або робитиме це максимально відсторонено або навіть із роздратуванням, щоб показати, що вам тут не раді. Зрозуміло, відкрито про причини такого ставлення вам не скажуть і лише звинуватить у необґрунтованих домислах.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *