Навички для маркетолога, які допоможуть звернути на себе увагу в нескінченному потоці резюме

На ринку праці колосальна конкуренція. Маркетинг вже давно перестав бути рідкісною професією. З кожним роком маркетологів стає все більше, а значить, все складніше отримати роботу мрії, інформує Ukr.Media.

Кращий спосіб звернути на себе увагу в нескінченному потоці резюме — стати універсальним бійцем. Для цього потрібно регулярно підвищувати кваліфікацію, вивчати нові інструменти та приміряти на себе незвичні ролі. Математика проста: чим більше у вас навичок в області маркетингу та суміжних областях, тим вище ваша цінність для роботодавця і вартість на ринку праці.

Експерти розповідають, які навички варто прокачати в першу чергу.

Створення і просування бренду

Створити яскравий і сильний бренд неможливо без ретельного опрацювання стратегії. Тут потрібно врахувати масу деталей: назву, логотип, місію, настроєння від конкурентів, ключові канали просування і багато іншого. Кожен крок повинен бути точно вивірений і відповідати поставленим цілям.

Ці навички потрібні кожному, хто хоче не просто займатися просуванням компанії або продукту, а створювати яскраві образи, наповнювати їх особливим змістом і вміло грати інтересами споживачів.

Маркетингові дослідження

Маркетолог повинен вміти аналізувати ринок, активність конкурентів і, звичайно, перспективи продукту. Якщо не провести такий аналіз, то доведеться працювати наосліп і діяти методом проб і помилок.

Багато компаній нехтують дослідженнями, щоб зекономити час при розробці маркетингової стратегії. У підсумку на різні модифікації та перегляди концепції йде набагато більше часу. Вивчіть основи маркетингового аналізу, щоб домагатися потрібних результатів у максимально короткі терміни.

Контекстна реклама

Не знаєте, чим відрізняється ремаркетинг від ретаргетингу? Дуже шкода.

Контекстна реклама — один з ключових каналів інтернет-просування і залучення трафіку на сайт. Будь-який маркетолог повинен знати, як працює цей канал, що потрібно для створення ефективних рекламних оголошень, які формати працюють краще всього. Ці знання допомагають грамотно вбудовувати контекстну рекламу в загальну стратегію просування, правильно планувати бюджет і значно збільшувати продажі.

SEO-просування

Здавалося б, SEO просування впливає лише на позицію сайту в пошуковій видачі, і це суто технічна задача. Проте все не так просто. Грамотна робота з SEO дозволяє скласти чіткий портрет споживача: чим він цікавиться, як поводиться на сайті та чому вибирає саме ці товари.

Краще всього вивчати SEO в комплексі з основами UX-проектування сайту. Так можна отримати повне уявлення про те, як заволодіти увагою споживача і домогтися від нього покупки.

Контент-маркетинг

Мало просто привернути увагу аудиторії, набагато важливіше утримати його. Контент-маркетинг як раз допомагає вирішувати цю задачу. Якісно написані тексти, підібрані картинки та зняті відео — все це контент, який повинен продавати.

Причому вибудовувати контентну стратегію потрібно не тільки на сайті, але і в рамках всіх каналів комунікації з потенційними клієнтами: в соціальних мережах, ЗМІ, блог-платформах, email-розсилках і відеосервісах. Усі вони повинні складатися у єдину систему контент-маркетингу компанії.

SMM-просування

Ще одна важлива зброя в руках маркетолога — це соціальні мережі. Саме тут краще всього вибудовувати довгострокові відносини з аудиторією. Вчіться створювати цікавий і корисний контент, працюйте з рекламними інструментами, експериментуйте з форматами.

Соціальна мережа — це ідеальний майданчик для формування ком'юніті навколо вашого бренду.

Веб-аналітика

У маркетингу дуже важливий якісний аналіз. Без нього неможливо оцінити ефективність рекламних кампаній і скоригувати подальшу роботу. Грамотно налаштована веб-аналітика допомагає відстежити обсяги трафіку на сайт з різних каналів просування і зрозуміти, що працює найкраще.

Розібравшись в основах веб-аналітики, ви зможете вивчити свою аудиторію, відстежити всі канали продажів, визначити найбільш популярні продукти та змінити стратегію просування, ґрунтуючись на інтересах своїх покупців.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *