Найважливіші предмети у будинку, на яких не можна економити заради здоров’я

Якщо ви вирішили зайнятися оптимізацією сімейного бюджету, рекомендуємо ознайомитися зі списком речей, які не варто замінювати на дешевші аналоги, інформує Ukr.Media.

Продукти для повсякденного догляду

Консерванти, які містяться в недорогій косметиці, наприклад, гелях для душу, шампунях або навіть рідкому милі, можуть містити синтетичні ЛСН або алюмінієві ПАРи. Ці компоненти негативно впливають здоров'я всіх членів сім'ї. Саме тому краще віддавати перевагу дорожчим, натуральним засобам без добавок.

Засіб для миття посуду

Будь-який миючий засіб для посуду може залишатися на посуді та потрапляти в організм із їжею. Тому при покупці важливо уважно дивитися на склад та уникати хімії, в якій містяться штучні ароматизатори та ЕДТА.

Матрац

У спальні ви проводите щодня щонайменше шість годин. Якість сну впливає на ваше життя, а воно залежить від того, в якому стані знаходиться ваш матрац. Адже без хороших наповнювачів постіль може стати причиною болю в спині, безсоння, роздратування та поганого самопочуття. Тому не заощаджуйте на наповнювачах і вибирайте перевіреного виробника.

Ніж

Ніж — це головний диригент на кухні. Без нього неможливо зробити навіть бутерброд, не кажучи вже про складні страви. За допомогою дорогого ножа ви легко зможете тонко порізати помідори або зелень. А ось дешевим аналогом можете хіба що порізати собі палець. Тому краще придбайте один універсальний, але якісний 20-сантиметровий шеф-ніж, який зручно лежатиме в руці і впорається з будь-яким завданням.

Пластикові контейнери для їжі

Далеко не весь пластиковий посуд можна розігрівати у мікрохвильовій печі. У більшості випадків за високої температури він виділяє токсичну речовину — бісфенол А, який навіть у невеликих дозах негативно впливає на ендокринну систему. Тому якщо не хочете мучитися з проблемами зі здоров'ям, краще вибирайте якісний пластик, який можна поміщати у НВЧ-піч.

Недорогий посуд

Якщо ваші тарілки або кухлі вицвітають від лимона або вина, то рекомендуємо сьогодні ж їх позбутися. Справа в тому, що таку реакцію (вилуговування) дають важкі метали, які містяться в глазурі. Це не смертельно, але у довгостроковій перспективі може позначитися на здоров'ї.

Датчики безпеки

Багато людей вважають, що датчики диму та системи контролю протікання води — це речі не першої необхідності. Платити гроші за гіпотетичну можливість пригоди здається не зовсім розумним. Але насправді ці прості та досить недорогі пристрої здатні врятувати життя. Тож своїх грошей вони точно коштують.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *