Коломойський відповів Саакашвілі про Приватбанк

Власник Приватбанку, бізнесмен Ігор Коломойський, заявив, що не знає про плани Банкової націоналізувати цю фінансову установу, як стверджував після відставки колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

"Щодо сказаного Саакашвілі — це маячня божевільного", – прокоментував підприємець.

Напередодні в інтерв'ю Саакашвілі стверджував, що "ПриватБанк" знаходиться під загрозою банкрутства. "Коломойський став викачувати з нього гроші, виводити їх в швейцарські та інші офшори. Сьогодні вклади реально не забезпечені грошима. У зв'язку з цим МВФ підписав з урядом України секретну угоду, згідно з яким в бюджеті передбачено 7,6% ВВП на те, щоб забрати цей банк і врятувати вкладників. Інакше він розвалиться і лопне", – заявляв політик.

Коломойський вважає ці заяви дурницями. "Щодо таємної угоди з МВФ — я нічого не знаю. На те вона і таємна. Втім, при сучасних рівнях "секретності" в нашій країні всім все стає відомо досить швидко", – заявив бізнесмен.

"Якщо цей "космонавт" вважає, що в сучасному світі можна запросто кудись вивести мільярди і про це ніхто не дізнається, значить, він спустився до нас не з Грузії, а з космосу. Ось з такими знаннями, з таким розумінням життя він півтора року керував Одесою. Докерувалися", – додав Коломойський.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *