Єлизаветою II шукає спеціаліста по соцмережах, для привернення уваги громадськості до подій, пов’язаних з королівською сім’єю

За привернення уваги громадськості до подій, пов'язаних з Єлизаветою II та королівською сім'єю, керівник digital-команди буде отримувати до 50 тис. фунтів стерлінгів (1,5 млн гривень) в рік, інформує Ukr.Media.

Британська королівська сім'я шукає старшого спеціаліста по взаємодії з громадськістю в соціальних мережах. Як зазначено у вакансії, розміщеної на сайті The Royal Hosehold, контракт укладається на постійній основі.

Від майбутнього співробітника потрібно керувати командою digital-фахівців, забезпечувати присутність королеви Єлизавети II в полі зору громадськості та привертати увагу мільйонної аудиторії до подій, пов'язаних з британською королівською родиною. Передбачається також, що здобувач володіє «інноваційним мисленням», знає особливості цифрових платформ і має відповідний вакансії досвід роботи.

Зарплата фахівця складе від 45 до 50 тис. фунтів стерлінгів в рік. Також співробітник королівської сім'ї зможе безкоштовно обідати в робочі дні.

Сьогодні у 93-річної Єлизавети II є акаунти в кількох соціальних мережах, включаючи Twitter і Facebook. У березні цього року королева також опублікувала свій перший пост в Instagram — саме там у неї найбільша аудиторія передплатників: 7 млн осіб.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *