Як вибрати ту чергу, яка буде просуватися швидше та зекономити при цьому свій час

Багато з нас стикається майже кожен день з проблемою вибору черги на касі. Експерти розповіли, як економити свій час і завжди ставати в найшвидшу чергу біля каси, інформує Ukr.Media.

Дивіться не на кількість людей, а на кількість товару

Дуже проста, але зовсім не очевидна порада полягає в тому, щоб встати в чергу, в якій людей менше, але в них дуже багато покупок. Багато хто йде в чергу, де кожен стоїть з парою товарів, але це не правильно. Експертам вдалося розрахувати, що за людиною, яка набрала 50 товарів, ви будете стояти приблизно 3 хвилини, а за чотирма людьми з 10-12 товарами — більше 4 хвилин.

Черги зліва завжди трохи коротші

Так відбувається, тому що більшість з нас — правші. Нас автоматично тягне вправо при виборі шляху на касу. Це пояснює той факт, що черги праворуч завжди трішки довші.

Шукайте касира-жінку

Точніше, якщо на касі чоловік, а в сусідній черзі стільки ж людей, але на касі працює жінка, стаєте в чергу до неї. Вчені з'ясували, що жінки-касири трохи швидше пробивають товари і в цілому працюють трохи ефективніше.

Оцінюйте товари інших покупців

Швидше за все пробиваються товари в твердих упаковках. Якщо у людини багато товарів з м'якою упаковкою, то є дуже висока ймовірність того, що касир буде пробивати такі товари довше через проблеми з пошуком штрих-коду.

Також дуже корисна порада стосується того, скільки видів товару у людини. Наприклад, якщо у неї всі товари різні, швидкість просування буде досить невеликою. Якщо більшість товарів однакові, касир дуже швидко впорається із завданням.

Не змінюйте чергу

Якщо раптом відкрилася нова каса, а зайняти перші місця на ній не представляється можливим, залишайтеся в своїй черзі. Психологія людей така, що вони тут же спробують зайняти іншу чергу. Як показує статистика, при зміні черги ви заощадите час лише в 25% випадків, і то несуттєво. Ви просто не зможете занадто швидко проаналізувати ситуацію, тому велика ймовірність припуститися помилки, особливо якщо ви не в самому кінці, а десь в середині.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *