Як принцип 43:57 допомагає поліпшити будь-яку розмову і домогтися свого

Найчастіше бесіди будуються за принципом "дочекатися своєї черги, щоб висловитися", тому вони й бувають провальними. Діалог не складатиметься, якщо не слухати співрозмовника. Зробити розмову комфортнішою може допомогти правило 43:57.
Цей принцип вивели фахівці компанії, яка створює програмне забезпечення для аналізу дзвінків і підвищення ефективності продажів. Вони хотіли зрозуміти, яке співвідношення говорити/слухати дає змогу отримати більше продажів. Виявилося, що якщо 43% часу людина, яка продає, говорить, а 57% відсотків слухає — це підвищує лояльність клієнта. Звісно, цей принцип працює не лише для менеджерів з продажу. Навіть звичайну бесіду можна поліпшити, якщо взяти за основу правило 43:57. Більше слухати, ніж говорити, інформує Ukr.Media.

Як застосовувати його у звичайному житті?

  • Не бійтеся ставити запитання. Навідні, що задають напрямок бесіди, змінюють тему. Уточнюйте по ходу розмови якісь деталі, показуйте свою зацікавленість.
  • Проявляйте емоції. Не варто бездумно кивати головою, думаючи про щось інше. Спробуйте зрозуміти емоції співрозмовника, відчути їх, поставити себе на його місце.
  • Не прагніть заповнювати паузи. Паузи в розмові трапляються і це нормально. Не варто заповнювати будь-яке мовчання своєю півгодинною розповіддю. Можливо, співрозмовник перервався, щоб зібратися з думками та продовжити свою історію.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *