Як попросити про підвищення та не вилетіти з роботи

Люди бояться просити підвищення чи проходити співбесіду на новій роботі з кількох причин, інформує Ukr.Media.

Перша причина — страх відмови, здатний підірвати самооцінку та знизити мотивацію.

Друга причина — відсутність підготовки та усвідомлення всієї серйозності розмови. І тут людині може бути важко переконливо показати власні досягнення і підкреслити цінність для компанії.

Третя причина — нерозуміння внутрішньокорпоративних процесів, а точніше за якими законами відбувається підвищення співробітників. Також серед причин страх негативних процесів, включаючи втрату довіри у колег.

Експерти радять ретельно готуватися до посади мрії, щоб розмова з керівником пройшла добре. Для початку слід сформулювати свою майбутню роль та цілі.

Сформулюйте свою професійну роль і кар'єрні цілі. Ваші завдання, навички та амбіції повинні збігатися з інтересами організації. Усвідомте вашу цінність для бізнесу: ви повинні знати, чого прагнете і чого заслуговуєте на підвищення.

Експерти порекомендують скласти список успіхів та результатів своєї роботи, проаналізувати прогрес, визначити свої сильні сторони та підтягнути слабкі. Крім того, потрібно запитувати у керівництва зворотний зв'язок та розповідати про досягнення, пропонувати начальнику вирішення проблем. Усі свої домовленості потрібно фіксувати, уточнювати терміни та наступні кроки.

Також варто не боятися отримати відмову, адже це не означає, що вашу працю недооцінили. Потрібно постаратися прислухатися до думки керівника та зрозуміти, що вам потрібно зробити, щоб досягти підвищення. Якщо ви зробили все, що потрібно, але вам не вдалося досягти підвищення, час шукати іншу роботу.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *