Де в будинку найкраще встановити ялинку, щоб був достаток весь наступний рік

Розташування ялинки в будинку має важливе значення. Від цього залежить успіх і багатство майбутнього року, інформує Ukr.Media.

Щоб залучити додатковий прибуток і просування по кар'єрних сходах, розташовувати ялинку слід в західній або північно-західній частині будинку.

Знайдіть це місце і встановіть в ньому красуню 27 грудня. Таким чином залучіть до себе додаткову підтримку від вищих сил. Прикраси на ялинці повинні бути червоними, білими і срібно-жовтими.

Щоб добре вчитися, підвищити заробіток і просуватися завдяки інтелекту, розташуйте ялинку в північно-східній частині будинку. Краще для цього підійде 31 грудня. Прикраси повинні бути срібними, золотими або інших світлих відтінків.

Щоб залучити любов, розташуйте ялинку в південно-західній частині будинку. Вдала дата для цього 23 або 31 грудня. Прикраси повинні бути червоними або зеленими.

Гірлянди слід включати в зазначені дати, щоб активізувати властивості.

Ялинку можна встановити де завгодно і прикрасити її іграшками сріблястого, білого і золотистого кольору. Але краще не паліть свічки і не включайте електричні прикраси.

Найбільш негативні місця для установки новорічної красуні — східна і південна частини будинку.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *