Чому не можна купувати одяг, коли мало грошей: як уникнути негативних наслідків

Не всі люди вміють правильно розпоряджатися коштами. Є ті, які витрачають останні гроші на речі, а потім не можуть звести кінці з кінцями. Дізнайтеся, чому не можна купувати одяг, коли мало грошей, і до чого це все може привести, інформує Ukr.Media.

Чому не можна купувати одяг, коли мало грошей

У стародавні часи вважалося, що такі покупки ні до чого доброго не приведуть. Більш того, людина буде жити в бідності, поки не розпрощається з цією річчю.

Необдумані витрати ведуть до втрат

Категорично не рекомендується купувати одяг, коли в гаманці залишилося мало грошей. Навіть незважаючи на те, що це буде нова і дуже приваблива річ, користі і радості його власникові вона не принесе. Це пояснюється тим, що людина, щоразу надягаючи її, буде згадувати про те, що позбулася останніх грошей і зробила необдуманий вчинок.

Багато людей знаходять пояснення такій покупці. Вони вказують, що якщо зараз цей одяг не купити, надалі зробити це буде в рази проблематичніше (знайти потрібний бренд, розмір і колір). Вони також будуть довго шкодувати про те, що не купили цю річ, а гроші розійшлися на всякі дрібниці. Такий варіант теж цілком може існувати, але в цьому випадку не потрібно забувати про повір'я, які мають негативні значення.

Згідно з народними прикметами, вирватися з убогості людина зможе лише тоді, коли перестане використовувати куплену річ в складних обставинах.

Найпростіший вихід із ситуації — позбутися від такої речі: подарувати комусь зі своїх знайомих або продати на спеціальному майданчику в Інтернеті. На жаль, людина, яка купить таку річ, також незабаром може залишитися без грошей.

Народні прикмети про покупку речей

Народні прикмети також попереджають про інші негативні наслідки, якщо в магазині при покупці одягу зробити певні дії:

  • якщо купити товар у жадного продавця, можна нажити собі фінансові труднощі;
  • найкраще здійснювати покупки у представника протилежної статі;
  • якщо перед продавцем стояти без головного убору, є велика ймовірність, що він зробить щедру знижку;
  • дорогі покупки слід "обмивати". Таким чином з речі можна зняти негативну енергію, яка супроводжувалася заздрістю оточуючих;
  • найбільш підходящими днями для здійснення покупок одягу в стародавні часи вважалися середа і четвер. А ось понеділок зовсім несприятливий день для таких дій — нова річ не принесе радості або її володар просто не буде її носити;
  • у будинок краще за все не приносити одяг, який купувався з рук. Вважається, що разом з ним в ньому з'являться чужі фінансові труднощі;
  • якщо є передчуття, що нова річ володіє негативною енергією, можна покласти її в підсолену воду, щоб нейтралізувати весь негатив;
  • щоб не втратити своєї фінансової удачі і особистого щастя, гроші потрібно класти на прилавок, а не передавати їх з рук в руки продавцю;
  • щоб не перейняти чужі матеріальні труднощі, також не можна приймати гроші від продавця. Попросіть його покласти їх на прилавок.

Варто пам'ятати, що якщо певний одяг подобається людині і вона точно відчуває в ньому необхідність, вона обов'язково його дочекається. Постарайтеся не робити імпульсивних покупок, дочекайтеся для цього сприятливого часу. Доля обов'язково дасть вам можливість придбати річ, коли з'являться зайві гроші. Тоді негативного впливу народних прикмет не буде. А якщо все ж такий момент не з'явиться, значить, річ призначена для іншої людини.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *