У сучасному світі роль чоловіка як годувальника сім'ї зазнає значних змін. Однак, незалежно від соціальних трансформацій, внутрішня мотивація залишається ключовим фактором успіху та самореалізації кожного чоловіка, інформує Ukr.Media.
Чоловік багато чого може, але часто не хоче.
Перша причина
Те, що його просять, вимагають, ставлять цілі значно сильніше перевищують його можливості на цей момент. Коли жінка дурна, у неї меж немає.
Розумна жінка ставить якісь цілі або просить чоловіка, трохи перевищуючи його можливості і ось ці постійні трохи-трохи — той ріст, який доступний чоловікові.
Друга причина
Його не хвалять. Так, коли незадоволені потреби чоловіка, навіщо щось робити?
Його не хвалять, не цінують, у ньому не мають потреби. А навіщо ворушитися, якщо назад нічого не отримуєш? Немає ніякого задоволення від процесу.
Якщо він робить, а ви мовчите, не робить — ви мовчите. Що чоловік вибере? Не робити! Раптом прийде час випробувань, а чоловік втомлений, треба економити сили.
Третя причина
За нього виконує обов'язки хтось інший. Якщо є проблема і її хтось вирішив, у чоловіка в голові виникає напис «проблема вирішена».
У чоловікові закладено почуття відповідальності за забезпечення сім'ї, тому він може ефективно виконувати цю функцію і йому обов'язково потрібно досягти успіху в цій сфері, щоб почуття його чоловічої гідності не було ущемлене.
Почуття чоловічої гідності страждає найсильніше, коли жінка справляється з чоловічими обов'язками краще за нього, особливо, якщо це його близька жінка, особливо дружина.
Чоловік не буде вступати з такою жінкою в змагання, перемагати її і не буде переконувати, що він кращий.
Чому чоловік не б'ється з жінкою? Тому що нас так виховували з самого дитинства: дівчинці потрібно поступатися, дівчинка слабша, з дівчатками не потрібно битися.
Чоловік починає битися з жінкою тоді, коли вони партнери.
Джерело: ukr.media