5 професій мрії, які приносять не лише гроші, а й велике задоволення

Часто заради хорошої зарплатні на роботу доводиться вставати о 6 годині ранку і відмовлятися від вихідних. Але є спеціальності, що приносять не лише пристойні гроші, але й величезне задоволення, інформує Ukr.Media.

Яким працівникам позаздрить будь-хто з нас?

Шоппер

Ідеальна професія для представниць прекрасної статі, які обожнюють гуляти по магазинах і дивитися репортажі з французьких подіумів. Шоппер — особистий стиліст, який супроводжує людину під час підбору одягу, взуття, аксесуарів і косметики. З 10 професіоналів-шоперів лише двоє є чоловіками.

Дівчина-шоппер може не мати освіти, пов'язаної з модою або конструюванням одягу. Але вона інтуїтивно відчуватиме, чи підійде червоний шарфик під жовту блузку зі срібними гудзиками. Досить велика кількість дівчат запросто може сказати, які аромати модні в цьому сезоні і в яких туфлях позувала Енджі на червоній доріжці.

На жаль, у зайнятих бізнес-леді і зірок не завжди вистачає часу для відстеження актуальних тенденцій. На цьому шопери і заробляють пристойні гроші.

Шопперу не потрібно вставати з дзвінком будильника і знати напам'ять біржові котирування. Він зустрічається з клієнтом в кафе або ресторані, щоб по-дружньому поговорити і зрозуміти, яким той уявляє свій стиль одягу. Вам не доведеться докладати зусиль на додаткове навчання, підвищення кваліфікації і вкладати особисті кошти в сумнівний бізнес. Ви просто повинні знати основні тренди сезону і періодично знайомитися з новинами світу моди.

Критик кіно, театру і ресторанів

Критик — ось хто повинен щиро любити свою професію. Він займається тим, що регулярно відвідує кафе/кінотеатри/театри і знайомиться з новими стравами, фільмами та виставами. Після цього критик пише рецензію, в якій він детально описує свої відчуття від побаченого/з'їдженого. Рецензія друкується в газетах, журналах та інтернет-виданнях. Прочитавши її, люди розуміють, чи вартий описуваний продукт їхньої уваги.

Вважається, що найкращі критики виходять із вчорашніх журналістів. Їм не потрібно переймати належний стиль викладу і підлаштовуватися під конкретне видання. Однак, наявність журналістської або філологічної освіти не є принциповою.

Дегустатор ароматів

Великі парфумерні бренди мають цілий штат дегустаторів нових ароматів. Кожен претендент проходить жорсткий відбір перед прийомом на роботу.

У нього не повинно бути алергії або хронічного нежитю — ці захворювання можуть спотворити сприйняття композиції парфуму. Запахознавець повинен володіти хорошою пам'яттю, щоб безпомилково відрізняти схожі ноти одні від одних, а також уміти адекватно оцінювати стійкість і запах парфумів, туалетної води або одеколону.

Дегустатор-фрілансер може бути зайнятий на основній роботі хоч кожен день, але завжди повинен бути готовий до тестування парфуму. Зазвичай, дегустатору надсилають флакон-тестер без ошатної упаковки і декоративного пульверизатора. Від одержувача вимагається просто описати свої відчуття, а потім спокійно користуватися ароматом у своє задоволення, поповнивши ним особисту колекцію.

Співрозмовник

Цю професію придумали жителі Токіо, які давно просять ВООЗ визнати недолік спілкування психологічним захворюванням. У кожному районі великих міст Японії є альтанки з оплачуваними співрозмовниками. За вельми гідну плату, одержувану від держави, такий співрозмовник вислуховує всіх бажаючих.

В Україні, на жаль, спілкування з психологом досі вважається непотрібною розкішшю і пустощами. А даремно. Люди роками збирають проблеми, не бажаючи ображати своїх рідних і близьких підозрами та скандалами. Від недомовленості психологічні проблеми перетворюються в фізичні. Давно доведено, що душевний дискомфорт часто стає причиною виразки шлунка, ракових пухлин і неврологічних захворювань.

Японські співрозмовники 24 години на добу готові обговорити з вами будь-яку проблему. Вони завжди вислухають і порадять, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Професійний мандрівник

Такі вакансії є в будь-якому поважаючому себе турагентстві. Оператор, перед тим, як масово укладати договори про відпочинок своїх клієнтів, обов'язково повинен переконатися в професіоналізмі керівництва та обслуговуючого персоналу готелю, чим і займаються професійні мандрівники. Приїхавши на курорт, вони в якості "таємного" відвідувача-туриста вселяються в номери різної категорії, харчуються в ресторанах при готелі і активно спілкуються з іншими відпочиваючими. По приїзду вони розповідають все своєму начальству… і відправляються на наступний курорт.

У будь-якій сфері можна знайти роботу, що гарантує стабільний дохід і моральне задоволення. Щоб не помилитися з вибором професії, чесно дайте собі відповідь на питання: ким би ви хотіли стати?

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *