В Україні в 2024-му буде відновлено “велику приватизацію”

В Україні в 2024 році буде відновлено “велику приватизацію”, в рамках якої держава збирається продати приватним інвесторам низку багатомільярдних підприємств. Зокрема, вугільні шахти. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Також приватизації підлягатимуть: Об’єднана гірничо-хімічна компанія;Одеський припортовий завод;Центренерго та ін.“Цього року…









