Хмельниччина цьогоріч відшкодувала тваринникам 4 млн грн

Тваринники Хмельницької області отримають відшкодування за доїльні установки, сільгосптехніку та обладнання, а також дотацію за утримання телиць на загальну суму 4 млн грн.

Про це повідомило Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької ОВА у Facebook за підсумками цьогорічних комісій з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки. 

Зазначається, що під час останнього цього року засідання було розглянуто 51 заявку, з них: 

  • 16 заявок на часткову компенсацію вартості за придбані установки індивідуального доїння;
  • 5 заявок на часткову компенсацію вартості придбаної сільгосптехніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки сільгосппродукції;
  • 30 заявок на дотацію за утримання телиць у віці від 12 до 18 місяців.    

«Комісія погодила відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння та придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання в розмірі 50% від вартості, але не більше ніж 150 тис грн на один суб’єкт господарювання, а також 3 тисячі за телицю віком з 12 до 18 місяців. Загалом сума до відшкодування становить 657,1 тис грн», — підсумували в ОВА.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *