Гранти на сади та теплиці: за час дії програми виплатили більше пів мільярда гривень

35,3 млн грн виплатили ще 10 агропідприємствам у межах урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу «єРобота». Гроші будуть спрямовані на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства.

Загалом цьогоріч 118 господарств отримали державну допомогу на суму 476,7 млн грн на розвиток садів і теплиць, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Зокрема, на сади виплачено майже 378 млн грн 99 господарствам. 19 підприємств отримали 98,7 млн грн  на теплиці.

З початку дії програми виплачено 525,7 млн грн 127 суб’єктам господарювання. Зокрема, майже 413 млн грн отримали 106 господарств на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та 112,7 млн грн — 21 підприємство на теплиці.

Повністю цього року виплатили гранти 97 господарствам.

Уточнюється, що урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг — можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямами «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».

Гранти надаються у розмірі не більше 70% вартості проєкту, але не більше 10 млн грн. Заявник має профінансувати власними або кредитними коштами не менше 30% вартості проєкту. Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів — від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць — не менше 14 осіб на один гектар.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *