Вуличний художник перетворився на Людину-павука, але винний у цьому не радіоактивний укус, а дружина. Чоловікові зараз точно не до порятунку людства, адже йому потрібно допомогти власній родині. І, як виявилося, найкращий спосіб порятунку дружини — вийти на міські вулиці, одягнувши костюм і маску супергероя, інформує Ukr.Media.
Жителі малайзійського міста Джорджтаун (столиця штату Пенанг) дуже часто зустрічають на шляху до школи та на роботу чоловіка, одягненого Людиною-павуком. Іноді його можна побачити не на самоті. Він штовхає інвалідне крісло, у якому сидить жінка, якій близько сорока років.
Зрозуміло, що колоритний персонаж привертає багато уваги, особливо з боку дітей.
Його історія виявилася такою зворушливою, що тепер тисячі людей хочуть допомогти малайзійській Людині-павуку.
Чоловік у масці — вуличний художник Ахмад Шакирін Мохд Заїн. Чоловікові 50 років, і він вже близько року перетворюється на Людину-павука. Таке заняття — підробіток, який дозволяє Ахмаду оплачувати медичні рахунки дружини.
Раніше Ахмад і його дружина Нур Азніта Мохд Ісмаїл жили у Куала-Лумпурі — столиці Малайзії. Чоловік заробляв на життя своїми картинами, а його дружина була шеф-кухарем у відомому ресторані. Але все змінилося, коли у жінки почалися серйозні проблеми зі здоров'ям.
"Моя дружина впала у туалеті, у неї стався інсульт. А через діабет їй ампутували праву ногу нижче коліна."
Дружина Ахмада втратила роботу, і родина вже не могла залишатися у столиці.
"Ми переїхали до Пенанга, щоб пошукати удачі тут."
Чоловік і дружина живуть у гостьовому будинку з подобовою оплатою — одна ніч там коштує 55 малайзійських рінггітів (300 гривень).
Спочатку дохід художника залежав лише від продажу його картин у популярних місцях по всьому місту. Але потім він зрозумів, що на такому заробітку йому не протриматися, і замовив у інтернеті костюм Людини-павука — він обійшовся йому у 180 рінггітів (1000 гривень).
Ахмад каже, що вони з дружиною не могли завести дитину, хоча завжди про це мріяли. Тому він дуже радий, що тепер може грати з дітьми.
"Я радий грати з дітьми та сподіваюся, що вони і їх батьки помоляться за наш добробут."
Тепер дохід художника значно вищий, ніж коли він просто заробляв на життя малюнками. Костюм миттєво став справжнім хітом, публіка почала фотографуватися з художником і залишати чайові.
"Я не хотів здаватися жебраком, але коли хтось дав мені на чай 20 центів, попросивши мене попозувати в образі Людини-павука, я взяв їх, тому що це був щирий подарунок."
Зараз життя Ахмада і його дружини налагоджується. Підробіток потроху дозволяє чоловікові платити за лікарів, а власник гостьового будинку дізнався про труднощі, з якими зіштовхнулася пара, і знизив орендну плату.
Тепер чоловік і дружина можуть потихеньку будувати плани на майбутнє.
"Пізніше, коли моїй дружині стане краще, вона планує продавати їжу, тому що вона чудово готує."
Ну а користувачі соцмереж намагаються знайти контакти художника або його сторінку у фейсбуці. І, якщо їм це вдасться, Ахмаду точно більше не доведеться перейматися через рахунки.
Джерело: ukr.media