Мем-криптовалюта HarryPotterObamaSonic10Inu (BITCOIN) зросла на 70% після того, як співзасновник Ethereum Віталік Бутерін виправив неточність щодо токена у своєму есе.
31 січня користувач X під ніком digitalartchick написав, що Бутерін помилково назвав мем-криптовалюту скамом.
Hey @VitalikButerin I woke up to you calling one of my favorite coins a scam
Regardless of your thoughts on memecoins, and without getting into a philosophical debate, you simply got this one wrong
This is one of the most vibrant communities in crypto, and they have built… pic.twitter.com/KJwpcMC3tX
— artchick.eth (🦍,🦍) (@digitalartchick) January 31, 2024
«Я прокинувся від того, що ви назвали одну з моїх улюблених монет шахрайством. Незалежно від ваших думок про мем-токени та без вступу у філософські дебати, ви просто помилилися», — підкреслив він.
2 лютого Бутерін відповів на пост і повідомив про виправлення неточності. У коментарі до допису він вибачився «за плутанину» і додав, що BITCOIN не є скамом.
Fixed! pic.twitter.com/zMCmhYNRMf
— vitalik.eth (@VitalikButerin) February 2, 2024
Згідно з CoinGecko, після публікації відповіді курс токена в моменті виріс з $0,042 до $0,0075 — майже на 70%. Однак котирування швидко скорегувалися до рівня $0,051.
15-хвилинний графік BITCOIN/USD біржі Uniswap v2. Джерело: GeckoTerminal.
Захищаючи BITCOIN, користувач також нагадав, що спільнота проєкту допомагає будувати колодязі з водою для жителів Нігерії та спонсорує місцеву дитячу футбольну команду.
Look at these children getting scammed into clean demon free water! pic.twitter.com/vdgXDnXfid
— sir_snoo (@sir_snoo) January 31, 2024
«Подивіться на цих дітей, яких обманом заманюють у чисту, вільну від демонів воду!», — пожартував один із користувачів.
Раніше Бутерін випустив есе «Кінець мого дитинства», присвячене його 30-річчю, в якому згадав свій шлях розробника Ethereum і поміркував про майбутнє блокчейну.
Нагадаємо, у січні програміст розповів про перспективи взаємодії криптовалют зі ШІ. На його думку, блокчейн може компенсувати централізацію штучного інтелекту, забезпечити прозорість, зберігання і безпеку даних.