Помилки про гроші, які тримають людей у бідності

Деякі люди, які нарікають на бідність, залишаються незаможними саме через поширені помилки. Для того, щоб у вас завжди водилися гроші, запам'ятайте кілька "заборонених прийомів" і розробіть правильну стратегію, інформує Ukr.Media.

"Я себе люблю, тому все собі дозволяю"

Люди плутають неправильний розподіл грошей з любов'ю до себе. Йдеться про те, що випадково або тимчасово розбагатілі люди намагаються ні в чому собі не відмовляти. Вони вважають, що заслуговують найдорожчих для себе подарунків і комфортного життя. При цьому вони забувають, що гроші мають властивість закінчуватися. Тобто сьогоднішні витрати можуть бути останніми на довгий період. Тому любов до себе повинна проявлятися в турботі про своє майбутнє, а не в задоволеннях сьогоднішнього дня.

"Весілля буває раз у житті"

Ніхто не сперечається про те, що весілля дійсно є дуже важливим торжеством в житті кожної людини. Однак потрібно пам'ятати про те, що всього лише один яскравий день не повинен залишатися єдиним щасливим на довгі роки. І то в спогадах. По-перше, не факт, що він пройде так, як хочеться, і не принесе розчарувань. По-друге, хіба це варто того, щоб брати кредити на величезну суму і починати сімейне життя з довгих поневірянь і боргів? Чи не краще зробити весілля невеликим, де присутні найближчі люди, а зекономлені гроші витратити на щось потрібне або навіть необхідне.

"Це особливий випадок, який я не можу пропустити"

Так можуть стверджувати тільки люди, які не можуть правильно розставити пріоритети. Виняткових випадків може бути багато, але залежить все від того, як на них подивитися і як охарактеризувати. Для деяких — це раніше згадане весілля, для інших — п'ятдесятирічний ювілей. Можна з упевненістю сказати, що не тільки 50 років, і але всі інші дні народження трапляються один раз в році і один раз в житті (не може бути такого, щоб 32 або 48 років повторювалися двічі). Не варто витрачати останні гроші на те, що здається дуже значущим. Щоб цього не відбувалося, постарайтеся скласти список тих важливих речей, на які вам варто витратитися (попередньо об'єктивно оцінивши розміри своїх фінансів), а все інше просто ігноруйте, інакше спокуси залишать вас без грошей.

"Я легко заробляю, тому легко і витрачаю"

Спостерігається тенденція: виграшні гроші дуже швидко витрачаються. Ті люди, які випадково виграли велику суму, не просто не стали багатими на довгі роки, а навіть "пішли в мінус" (є безліч таких прикладів). Не потрібно так легковажно ставитися до грошей, якщо ваша робота є нескладною і високооплачуваною. Пам'ятайте про те, що вам авансом був зроблений великий подарунок. І від того, як ви розпорядитеся цим подарунком, буде залежати ваше майбутнє. Не факт, що завтра ваше робоче місце збережеться і буде належати саме вам. Життя непередбачуване, тому не варто поспішати все витратити. Потрібно витрачати гроші правильно, щоб подбати про своє майбутнє, а також допомогти близьким і тим, хто цього дуже сильно потребує.

"Це ж розпродаж"

Не варто купувати речі, які вам не потрібні навіть за найвигіднішою ціною. Не спокушайтеся на те, що дешево коштує, оскільки знайдете собі як мінімум додаткові проблеми. По-перше, ви не зможете насолодитися річчю, оскільки їй не раді. По-друге, вона просто буде займати місце у вашому домі. По-третє, у вас може загостритися почуття докорів сумління (коли гроші закінчаться, річ буде нагадувати вам про шалені витрати).

"Минулого місяця я багато накопичив, тому в цьому все витрачу"

Якщо ви вирішили економити або збирати гроші, пам'ятайте про те, що цей процес повинен бути тривалим. В іншому разі він просто буде марним. Будьте послідовним і дбайливо ставитеся до грошей.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *