Отримуючи свої копійки, які з кожним місяцем все більше з'їдає інфляція, ми, звичайні наймані працівники, не можемо собі нічого дозволити. По суті, нас поставили в положення, коли ми живемо від зарплати до зарплати. Але втішає одне — всі наймані працівники знаходяться в такому ж становищі, а жирують тільки Білл Гейтс, Ілон Маск та інші мільярдери, так адже? Поспішаємо вас розчарувати — не так. Просто подивіться на зарплати деяких найманих працівників в інших країнах, і зрозумієте, що вам сильно недоплачують, інформує Ukr.Media.
Судновий офіцер на вантажному кораблі в США — 10 тисяч доларів
Пам'ятаєте, як контейнеровоз Ever Given застряг в Суецькому каналі, і весь світ, не рахуючи великих компаній, сміявся над дурістю капітана корабля. Так от, може він і був дурним, але за свої не особливо адекватні дії він отримував як мінімум 120 тисяч доларів на рік. Насправді ми зменшили, це зарплата звичайного суднового офіцера на вантажному судні, який проводить шість місяців в році в море, якщо трудиться на кораблі флоту США.
Тесля в Австралії — 9,7 тисяч доларів
Життя в Австралії досить дороге, але і зарплати високі настільки, щоб навіть бідний громадянин міг собі дозволити орендувати житло і купити їжу. Цікаво й те, що на відміну від нас, де офісні працівники живуть краще, ніж робітники, в цій країні, як і на заході в цілому, навпаки все рівно. Так, наприклад, Тесляр може заробляти в Австралії до 117 тисяч доларів на рік. Так, це не так багато для країни, де купити квартиру можна від 300 тисяч доларів, але набагато краще, ніж в нашій країні.
Робітник на сортувальному заводі сміття в США — 5,8 тисяч доларів
Пам'ятаєте, як в дитинстві батьки лякали вас, що якщо будете погано вчитися, то все, на що ви можете розраховувати в майбутньому — це робота двірником або в іншій непрестижній професії. Але, як виявляється, в деяких країнах така перспектива не сильно-то і лякає, коли дізнаєшся зарплату простого сортувальника сміття в США на переробному заводі — 70 тисяч доларів на рік. Щоб ви розуміли, це більше 200 тисяч гривень за те, щоб перекладати з однієї конвеєрної стрічки на іншу, осколки скла або пластикові предмети.
Учитель у Великобританії — 3,5 тисячі доларів
Професія вчителя — одна з найблагородніших, адже вони відповідальні за те, якими виростуть діти, як багато знань вони засвоять. Погодьтеся, не особливо-то і хочеться напружуватися з зарплатою 250 доларів, яку пропонують вчителям у нас. Зовсім іншим чином йдуть справи у Великобританії, де вчитель може розраховувати на зарплату не менше 30 тисяч доларів на рік на старті своєї кар'єри, а набравшись досвіду, вже на 42 тисячі.
Догсіттер в США — 5,8 тисяч доларів
Якщо ви не знаєте, хто такий догсіттер — це, якщо коротко, вигульник собак. В його обов'язки входять не тільки прогулянки з вихованцем, але і дресування, поки господар не може перебувати поруч з собакою. Причому для господаря собаки це обходиться в порівняно невелику суму, але так як догсіттери набирають кілька собак, кінцева сума виходить досить солідною — кілька десятків тисяч доларів на рік, залежно від кількості вихованців і досвіду догсіттера в дресируванні.
Менеджер з продажу в Сінгапурі — 3,7 тисяч доларів
Менеджер з продажу сьогодні — це найпоширеніша професія в світі. Навіть незрозуміло, хто при всій цій масі продажників займається виробництвом того, що вони намагаються реалізувати. У нашій країні працівник такої професії може розраховувати на досить непоганий дохід, якщо працює в нормальній компанії з адекватним планом і добре знає свою справу. Але середньому продажнику у нас все одно далеко до свого колеги з Сінгапуру, який отримує 45 тисяч доларів на рік.
Журналіст в Японії — 5,8 тисяч доларів
Якщо ви пишете тексти за їжу на яке-небудь місцеве ЗМІ або навіть працюєте на телебаченні журналістом, отримуючи 400 доларів на місяць, то знайте, що це не норма, адже ви, по суті, впливаєте на уми багатьох людей. В Японії це розуміють, і журналіст там — досить високооплачувана професія, за яку отримують 70 тисяч доларів на рік.
Двірник у Німеччині — 2,7 тисячі доларів
Коли вище ми говорили про сміттярів, то згадали з ними в одному ряду непрестижних професій і двірників. У нас на цю роботу йдуть найчастіше літні люди, щоб отримати хоча б невелику надбавку до пенсії. Але в Німеччині все інакше, адже незважаючи на те, що там це теж не особливо престижна професія, оплачується вона гідно.
Зарплата двірника в середньому дорівнює 33 тисячам доларів на рік. Мінімальна оплата за цією професією в рік становить 13,5 тисяч доларів. Щоб ви розуміли, двірник в Німеччині при мінімальній оплаті має дохід майже 40 тисяч гривень на місяць.
Джерело: ukr.media