Син Гринкевича прокоментував скандал навколо його сім’ї

Син львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, якого затримали під час спроби дати хабар одному із керівників Головного слідчого управління ДБР, Роман Гринкевич прокоментував звинувачення на адресу його родини щодо корупційної діяльності на закупівлях для Міністерва оборони. Він заявив, що його родина нібито займалася своєю діяльністю доброчесно і закон не порушувала.

6215_n73ymf-c16x9x50px50p-c16x9x50px50p-fd877e66b881c339d7c900b34f28df92.jpg (65.84 Kb)

Про це Роман написав в сторіс в Instagram. За його словами, скандал навколо його сім’ї нібито “замовили”.

“Ми готові до будь-яких інформаційних атак. Ми впевнені, що наша діяльність відбувалася в умовах чинного законодавства. Виправдовуватися, лити бруд, шукати компромат або його створювати точно не будемо!” – написав Гринкевич.

Він стверджує, що нібито знає імена тих, хто в цьому зацікавлений.

“Ми переконані, що правоохоронні органи на всіх рівнях і безпосередньо МО розберуться у всьому, користуючись офіційними даними”, – додав Роман.

Крім того, Гринкевич-молодший запевнив, що його родина “точно” виправдовуватися не буде, оскільки начебто “нема у чому”. Він також додав, що тікати за кордон вони теж не планують.

Наприкінці грудня-2023 Держбюро розслідувань (ДБР) затримало одного з найбільших постачальників Міноборони. Йшлося про львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, який пропонував хабар у 500 тис. доларів одному з керівників Головного слідчого управління ДБР за сприяння у поверненні майна, вилученого у підконтрольних йому компаній під час розслідування.

Саме провадження стосувалось угод із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ. Компанії бізнесмена виграли 23 тендери на постачання Міноборони одягу більш ніж на 1,5 млрд грн, однак:

багато контрактів не були виконані;
деякі виконані не в повному обсязі або за завищеними цінами.
Пізніше Гринкевичу обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави у розмірі 429,44 млн грн.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *